Stipriausi Lietuvoje sertifikatas

STIPRIAUSI LIETUVOJE 2018-2024

Stiprios įmonės – stiprūs sprendimai!

Dėkojame už aukštą kreditingumo įvertinimą ir didžiuojamės būdami tarp stipriausių įmonių Lietuvoje! Ne pirmus metus išliekame stipriausiųjų sąraše, tad ir ateityje sieksime dar geresnių rezultatų ir žinoma aukščiausių įvertinimų.

Kas yra “Stipriausi Lietuvoje” sertifikatas?

„Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją.  Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę. (www.creditinfo.lt)

Ne pirmi metai geriausiųjų sąraše tik dar kartą įrodo jog einame teisingu keliu ir mūsų vertybės sutampa su mūsų klientų vertybėmis, t.y. kokybė, tvarumas ir natūralus gamtos grožis. Džiaugiamės šiuo įvertinimu, tai paskatinimas toliau vykdyti savo veiklą ir žinoma, toliau išlikti patikimu partneriu.