EVABOX at SICAM

EVABOX – Interzum 2023

Grįžome iš Interzum 2023 su daug naujų įspūdžių, teigiamų atsiliepimų ir daug potencialių naujų galimybių. 2023 metų Interzum paroda, kuri vyksta Vokietijoje, Cologne mieste – EVABOX komandai yra ypatinga, nes jos metu pristatėme net 5 naujienas! Didžiuojamės ir labai džiaugiamės, kad jas įvertinote labai gerai, sulaukėme tarptautinio dėmesio net iš tokių šalių kaip Singapūras, USA, Indija bei Australija.

Šios parodos EVABOX stendo naujienos:

  1. NAUJA STALČIAUS JUNGTIS – „AUTHENTIC“. Istorinis sujungimas, pritaikytas šiuolaikinei gamybai. Nuo 2023 m. pavasario EVABOX plečia savo sujungimų pasirinkimą ir pristato savo asortimente 7-ąjį, istoriškai seniausią jungties būdą, nuo kurio prasidėjo visa „kregždės uodegos“ jungties istorija. Nuo šiol jis prieinamas ir jūsų namuose!
  2. NAUJA STALČIAUS JUNGTIS – „FINGER 10“. Jau spėjusi užkariauti Skandinavijos šalių širdis. Smulkus, elegantiškas, tvirtas ir ilgaamžis sujungimas – tai dar vienas jūsų interjero akcentas. Tai yra 6-asis EVABOX sujungimas.
  3. DRABUŽINĖS SISTEMA IŠ MEDIENOS MASYVO, LED APŠVIETIMAS – „STOCKHOLM“. Didmeninė gamyba. Sukurta EVABOX, sujungimui naudojamos tik „kregždės uodegos“ jungtys, drabužinė yra pagaminta iš natūralios medienos masyvo ir žinoma turi integruotus EVABOX stalčius. Drabužinėje yra LED apšvietimas (stalčiuose, pakaboms kartelėse ir drabužinės rėmuose) yra kintanti pagal mūsų numatytą tvarką.
  4. KOMODŲ KOLEKCIJA (BALDAI) – „MAPLE MIST“. Didmeninė gamyba. 5 skirtingos komodos, kurios puikiai įsilies į kiekvieno interjerą. Komodose integruoti EVABOX stalčiai su „STANDARD S“ stalčių jungtimi. Šių baldų šonai ir kojelės yra iš vientiso medienos masyvo skydo.
  5. PAKABINAMA SPINTELĖ ANT SIENOS IŠ MEDIENOS MASYVO (BALDAS). Didmeninė gamyba. Tai EVABOX naujiena, kuri jau spėjo sulaukti didelio dėmesio ir paklausos. Spintelėje yra integruoti EVABOX stalčiai, kurie sujungti „FINGER 10“ jungties technologija. Visas baldas yra pagamintas iš medienos masyvo. Pakabinamos spintelės dydis gali būti kintantis – atsižvelgiant į EVABOX stalčių galimus aukščius.

Dėkojame visiems apsilankiusiems EVABOX stende! Intensyviai dirbame su jūsų užklausomis ir labai džiaugiamės naujai užmegztomis pažintimis, kurios tikime, kad greitu metu pavirs į ilgaamžę partnerystę.

EVABOX