Medinių stalčių gamyba pagal individualų užsakymą

Kregždės uodegos sujungimo stalčiai reikalauja kitokios konstrukcijos, nei standartiniai virtuvės stalčiai, todėl dažniausiai jie laikomi aukštesnės kokybės stalčių pasirinkimu. Skirtingi kregždės uodegos sujungimai leidžia rinktis iš plataus, kiekvienam priimtino estetinio vaizdo pasirinkimo.

EVABOX medžio masyvo stalčiai yra natūralūs, savo sudėtyje jokių cheminių medžiagų neturintis ir ypatingai ilgalaikis produktas. Dėl savo aukštos kokybės, patvaraus ir estetiško „kregždės uodegos“ sujungimo EVABOX stalčiai gali tarnauti ne vienai kartai. Toks stalčių jungimo būdas laikomas meistriškumo simboliu.

Stalčius gaminame pagal kliento pateiktus parametrus, visuomet savo produkciją adaptuojame pagal individualius poreikius. Asortimente turime ir stalčių bėgelius, klientui lieka tik  pasirūpinti jų sumontavimu.

Esame lankstūs ir galime pagaminti tiek mažus, tiek didelius kiekius, užsiimame individualiais, ne standartiniais projektais. Įvardinkite savo poreikį ir mes rasime Jums skirtą sprendimą.

Play Video about Evabox stalcčų gamintojas

Mūsų kokybės filosofija atsižvelgia į kiekvieną gamybos ciklo etapą nuo sertifikuotos žaliavos parinkimo, gaminant pagal prašymą su FSC® sertifikuota medžiaga, todėl pamatę „EVABOX“ ženklu pažymėtą gaminį, būkite tikri dėl jo kokybės ir ilgaamžiškumo.

Mes turime „Forest Stewardship Council ®“ (FSC®) sertifikatą – šis sertifikatas garantuoja, kad šių produktų gamybai naudojama mediena iš prižiūrimų miškų, kurie atitinka griežtus FSC® aplinkos, socialinius ir ekonominius standartus.

JUNGIMO BŪDAI

Kregždės uodegos jungtis yra meistriškumo simbolis, atspindintis profesionalumą ir ilgametę patirtį, kuri išsiskiria išskirtiniu atsparumu ir užtikrina tvirtą bei ilgametį produkto gyvavimo periodą. Naudojant kregždės uodegos jungtis, stalčiams nereikia jokių mechaninių tvirtinimo detalių. Šių jungčių pagrindinis privalumas vaizdas ir tvirtumas, įdomus faktas, kad kregždės uodegos sujungimas ilgai tarnautų net ir nenaudojant jokių jungties klijų.

Kregždės uodegos sujungimai atrasti labai seniai, spėjama, kad net ankščiau už rašytinę istoriją. Vieni seniausių žinomų sujungimų pavyzdžių yra užfiksuoti senovės Egipto mumijų karstuose.

Visi EVABOX stalčiai yra pagaminti naudojant kregždės uodegos jungtis.

STANDARD-Joint

STANDARD

Tai dažniausiai naudojamas „kregždės uodegos“ sujungimas, kurio nesimato stalčiaus fasadinėje dalyje.

UNIQUE-Joint

UNIQUE

Kregždės uodegos“ sujungimas, kuris matosi baldo fasade. Jungties žingsnis – 25 mm. Tai gali būti labai išraiškingas „kregždės uodegos“ sujungimo panaudojimo būdas, ypač derinant skirtingas medžio rūšis.

FINGER-Joint

FINGER 12

Pirštų sujungimas – dar vadinamas “šukų” jungtimi. Tam, kad ją įsivaizduoti/ vizualizuoti, sunerkite rankų pirštus 90 laipsnių kampu – iš čia ir kilęs pirštų jungties pavadinimas.

UNIQUE-BOLD-Joint

UNIQUE BOLD

„Kregždės uodegos“ sujungimas, kuris matosi baldo fasade. Jungties žingsnis – 50 mm. Tai gali būti labai išraiškingas „kregždės uodegos“ sujungimo panaudojimo būdas, ypač derinant skirtingas medžio rūšis.

STANDARD S3/S4/S5

Inovacija baldų dizaino sektoriuje, specialiai EVABOX konstruktorių sukurtas stalčius, kurio fasadas maksimaliai sumažina tarpą tarp stalčiaus ir spintelės, sukuria vientisą, estetišką interjero dizaino vaizdą. Šis stalčiaus jungimo būdas nereikalauja jokių papildomų apdailos darbų, sumontuoti stalčiai balduose atrodo išbaigti.

STALČIŲ TIPAI IR GALIMI AUKŠČIAI (NURODYTI PRIEKIO AUKŠČIAI)

STANDARD

Stalčius standard - 1 tipas

TIPAS 1

Stalčius yra paruoštas ir jam nereikalinga papildoma fasadinė dalis. Šiam tipui galima užsakyti rankenėlių išfrezavimus.

Stalčius standard - 2 tipas

TIPAS 2

Stalčiui reikalinga fasadinė dalis.

STANDARD S3/S4/S5

S3-s4-s5

TIPAS 1

Stalčius yra paruoštas ir jam nereikalinga papildoma fasadinė dalis. Šiam tipui galima užsakyti rankenėlių išfrezavimus.

UNIQUE

Stalčius unique - 1 tipas

TIPAS 1

Stalčius yra paruoštas ir jam nereikalinga papildoma fasadinė dalis. Šiam tipui galima užsakyti rankenėlių išfrezavimus.

Stalčius unique - 2 tipas

TIPAS 2

Stalčiui reikalinga fasadinė dalis.

FINGER 12

Stalčius finger 12 - 1 tipas

TIPAS 1

Stalčius yra paruoštas ir jam nereikalinga papildoma fasadinė dalis. Šiam tipui galima užsakyti rankenėlių išfrezavimus.

Stalčius finger 12 - 2 tipas

TIPAS 2

Stalčiui reikalinga fasadinė dalis.

UNIQUE BOLD

Stalčius unique bold - 1 tipas

TIPAS 1

Stalčius yra paruoštas ir jam nereikalinga papildoma fasadinė dalis. Šiam tipui galima užsakyti rankenėlių išfrezavimus.

Stalčius unique bold - 2 tipas

TIPAS 2

Stalčiui reikalinga fasadinė dalis.

Naujiena

FINGER 10

Type I - Finger10

TIPAS 1

Stalčius yra paruoštas ir jam nereikalinga papildoma fasadinė dalis. Šiam tipui galima užsakyti rankenėlių išfrezavimus.

Type II-Finger10

TIPAS 2

Stalčiui reikalinga fasadinė dalis.

STALČIŲ RANKENĖLĖS

Savo gaminių asortimente turime platų frezuotų stalčių rankenėlių pasirinkimą, esame itin lankstūs ir galime stalčių rankenėles pagaminti pagal individualų kliento poreikį. Dažnai stalčių rankenėlės yra laikomos ne tik funkcinio patogumo elementas, bet ir svarbi interjero detalė, taip galite sukurti originalius, išbaigtus ir išskirtinius namus.

Handle G
Handle H

STALČIŲ GAMYBOJE NAUDOJAMA MEDIENA

Gamyboje naudojame skirtingas kietmedžio mediena, tokias kaip: beržas, riešutas, rūkytas ąžuolas, klevas, rudas uosis, baltas uosis, bukas ir ąžuolas. Medžiai, kuriuos naudojame gamyboje vadinami kietmedžiu, dėl savo lėto augimo, kuris lemia, aukštesnį medienos tankumą ir kokybę. Natūraliu gamtos grožiu, spalva, struktūra ir ilgaamžiškumu pasižyminti mediena.

Stalčiaus šonai gaminami iš 13, 14 , 15 mm storio medienos skydo. Dugnui naudojami 6 mm arba 9 mm MDF plokštė, iš abiejų pusių dengta natūraliu medžio lukštu.

KLEVAS

 • ŠVIESUS
 • TOLYGUS RAŠTAS
 • APDIRBIMUI REIKALINGA PATIRTIS

Paplitęs visoje Europoje, Amerikoje, Tolimuosiuose Rytuose. Tai labai šviesi, šiek tiek gelsvo atspalvio mediena. Dažnai naudojama kontrastui su tamsia mediena. Skiriama europietiškas klevas ir kanadietiškas klevas. Pastarasis pasižymi ypatingu tvirtumu, džiuvimo proceso metu mažai išsikreipia, sunkiai skaldoma, gali būti beicuojama. Džiovinant klevo medieną reikia ypatingo kruopštumo, nes klevas turi polinkį trūkinėti.

BUKAS

 • KIETMEDIS
 • LANKSTUS
 • DEKORATYVUS

Bukas labiausiai paplites Vidurio ir Vakarų Europoje, dažniausiai randamas mišriuose miškuose. Buko mediena yra vidutiniškai sunki, tvirta ir ilgaamžiška. Rausvi atspalviai, tvirtumas ir didelis atsparumas dilimui – stipriausios Buko medienos savybės.

RUDAS UOSIS

 • TVIRTAS
 • RYŠKUS RAŠTAS
 • ŠILTAS ATSPALVIS

Rudasis uosis paplites visoje Europoje, auga daugiausiai mišriuose miškuose, Rudojo uosio mediena tvirta, nejautri, stabili todėl mažai traukiasi, panaši į ąžuolą.

BALTAS UOSIS

 • KIETAS
 • RYŠKUS RAŠTAS
 • ATSPARUS SMŪGIAMS

Uosis daugiausia auga Vidurio Europoje. Šviesi, gelsvų atspalvių bei išraiškingos tekstūros mediena, sunkiai apdorojama, mažai traukiasi, nejautri. Labai kieta ir net šiek tiek tvirtesnė mediena nei ąžuolas.

RIEŠUTAS

 • PRABANGUS
 • ILGAAMŽIŠKAS
 • METINĖS RIEVĖS TAMSIOS ARBA BANGUOTOS

Riešutas – tai viena iš vertingiausių medienos rūšių. Iš jos dažnai gamina dekoratyvinius baldus arba baldų intarpus, muzikos instrumentus. Mediena blizgi, jos vidurinės dalies spalva – nuo šviesiai iki tamsiai rudų atspalvių, o periferinė dalis – kreminės spalvos. Metinės rievės tiesios arba banguotos. Su laiku mediena šviesėja. Mediena stabili, ilgaamžiška ir atspari smūgiams, nors pagal kietumą nusileidžia ąžuolui.

BERŽAS

 • TANKUS
 • VIDUTINIŠKAI SUNKUS
 • RYŠKUS RAŠTAS, RAUSVO ATSPALVIO

Šviesiai rusvai rudos, beveik baltos spalvos mediena. Ryškus raštas, rausvas atspalvis, vidutiniškai sunki ir tvirta mediena. Beržas yra vienas iš plačiausiai naudojamų medienos tipų baldų gamybai. Kainos atžvilgiu panašios vertės kaip klevas ar ąžuolas.

ĄŽUOLAS

 • KLASIKA
 • ILGAAMŽIŠKAS
 • ATSPARUS DRĖGMEI

Ąžuolas plačiai paplitęs Europoje, Azijoje bei Amerikoje, nuo senų laikų naudojamas baldų gamybai. Gražių gelsvų – rusvų atspalvių su ryškiomis metinėmis rievėmis. Tai tvirta, elastinga, ilgaamžė, atspari išoriniam poveikiui mediena. Ąžuolo mediena ilgai džiovinama, džiovinant turi polinkį trūkinėti, todėl ją apdirbant reikalinga patirtis.

RŪKYTAS ĄŽUOLAS

 • MODERNUS
 • ELASTINGAS
 • RYŠKUS RAŠTAS

Amoniako dūminimas – tai medienos apdailos procesas, kuris tamsina medieną ir išryškina grūdėtą medienos tekstūrą. Geriausiai šis procesas veikia baltą ažuolą, kuris dažnai vadinamas „rūkytu ąžuolu“.

DĖMESIO! Medienos atspalviai realybėje gali skirtis.

STALČIŲ APDAILA

Produktų apdailai naudojame tik sertifikuotas medžiagas, kurios atitinka aukščiausius kokybės standartus ir yra draugiškos aplinkai.

Lakavimas

LAKAVIMAS

Lakas įsisiurbia į medžio apdailą, sustiprina natūralią medžio spalvą ir neuždengia grūdėtos medienos tekstūros. Lakuoti baldai yra apsaugoti nuo nešvarumų, saulės spindulių ir vandens poveikio. Jeigu norite, kad baldas išsaugotų kuo natūralesnę savo išvaizdą, lakavimas yra tinkamiausia apdailos technika.

Tonuotas lakas

TONUOTAS LAKAS

Lakas yra vienas labiausiai vertinamų medienos apdailos būdų, dėl savo ilgaamžiškumo. Viena iš daugelio privilegijų pasirinkti medienos apdailai laką – tai galimybė pridėti platų dažų asortimentą, tai išskirtinė galimybė kurti unikalius produktus, kurie atskleidžia individualius klientų poreikius ir žinoma atskleidžia skirtingas medienos variacijų galimybes.

ALIEJAVIMAS

Aliejavimas padeda atkurti natūralią medžio spalvą. Aliejuota mediena įgauna akiai malonų – lyg veidrodinį – spindesį.

TONUOTAS ALIEJUS

Medienos apdaila aliejumi užtikrina ilgalaikį medienos maitinimą iš vidaus. Apdailai naudojamą aliejų galime tonuoti, tai reiškia siekiant išgauti unikalią spalvą, naudojame atitinkamą dažų procentą iš pačios spalvų paletės. Alyva apdirbtas medienos paviršius „kvėpuoja“, natūrali medienos struktūra yra išsaugoma.

Be apdailos

BE APDAILOS

SKYLIŲ GRĘŽIMAS

Skylės yra reikalingos II Tipo stalčiams, kuriems reikalinga fasadinė dalis. Skyles galime gręžti pagal jūsų pateiktus brėžinius.

Skylės nėra privalomos, galime pagaminti stalčius be skylių.

2 TIPO SKYLIŲ GRĘŽIMAS

Skylių gręžimas stalčiuose

2 TIPO SKYLIŲ GRĘŽIMAS

BĖGELIAI

Medinių stalčių bėgeliai yra metaliniai įtaisai, kurie padeda sklandžiai atidaryti ir uždaryti stalčius.

Galime prie jūsų užsakymo pasiūlyti stalčiams reikalingą furnitūrą ir bėgelius. Taip pat stalčius galime pritaikyti prie kliento naudojamų bėgelių.

*Kartu su pateiktu užsakymu, galite pasirinkti stalčiams reikalingų fiksatorių montavimo paslaugą.

Stalčių bėgeliai

KAIP APSKAIČIUOTI STALČIAUS PLOTĮ?

STALČIAUS PLOTIS: X=Z-(2*F)

A – stalčiaus sienelės storis (mm)

Z – spintelės vidinis plotis (mm)

X – stalčiaus plotis (mm)

F – tarpas bėgeliams tarp spintelės sienelės ir stalčiaus

 

Minimalus tarpas tarp spintelės ir korpuso, kai stalčiaus šono storis:

 • 8 mm x 2 = 16 mm tarpas, kai stalčiaus sienelės storis yra 13 mm.
 • 7 mm x 2 = 14 mm tarpas, kai stalčiaus sienelės storis yra 14 mm.
 • 6 mm x 2 = 12 mm tarpas, kai stalčiaus sienelės storis yra 15 mm.

BRĖŽINIAI